WordPress Watermark - en to hu_HU translation catalogue (84 entries)

en: Sorry, Image Watermark WP plugin requires at least PHP 5.0 and WP 3.5 or higher.
hu_HU: Kép Vízjel bővítményhez szükséges PHP 5.0 és WP 3.5 vagy magyasabb verzió

en: Watermark could not be applied to selected files or no valid images (JPEG, PNG) were selected.
hu_HU: Vízjelnél nem lehetett alkalmazni a kijelölt fájlokat, vagy nincsenek érvényes képek (JPEG,PNG) kiválasztásnál.

en: Skipped files
hu_HU: Kihagyott fájlok

en: Watermark was succesfully applied to 1 image. | Watermark was succesfully applied to %s images.
hu_HU[0]: Vízjelet sikeresen alkalmaztunk 1 képnél.
hu_HU[1]: Vízjelet sikeresen alkalmaztunk %s képeknél.

en: Support
hu_HU: Támogatás

en: Settings
hu_HU: Beállítások

en: Apply watermark
hu_HU: Vízjel alkalmazása

en: Select watermark
hu_HU: Vízjel kiválasztása

en: Original size
hu_HU: Eredeti méret

en: Watermak has not been selected yet.
hu_HU: Vízjelnek még semmi nem lett kiválasztva.

en: This image is not supported as watermark. Use JPEG, PNG or GIF.
hu_HU: Ez a kép nem támogatott vízjelre. Használj JPEG, PNG vagy GIF formátumot.

en: Add watermark
hu_HU: Vízjel hozzáadása

en: Are you sure you want to reset settings to defaults?
hu_HU: Biztos újra akarod indítani az alapértékeket?

en: Image Watermark WP Options
hu_HU: Vízjel kép opciók

en: Watermark
hu_HU: Vízjel

en: Image Watermark WP will not work properly without GD PHP extension.
hu_HU: A kép Vízjel nem fog megfelelően működni anélkül, GD PHP kiterjesztéssel.

en: Settings saved.
hu_HU: Beállítások mentve.

en: Settings restored to defaults.
hu_HU: Beállítások helyreállítva az alapértékekre.

en: Watermark will not be applied when <b>watermark image is not set</b>.
hu_HU: Vízjel nem alkalmazható, ha a <b> vízjel képe nincs beállítva </ b>.

en: Watermark will not be applied when <b>no image sizes are selected</b>.
hu_HU: Vízjel nem alkalmazható, ha a <b> nem választottál ki képméretet</ b>.

en: Watermark will not be applied while frontend image upload if <b>watermark image is not set</b>.
hu_HU: Vízjelet nem alkalmazható, míg frontend kép feltöltés esetén <b> vízjel képnél nincs beállítás</ b>.

en: Watermark will not be applied while frontend image upload if <b>no image sizes are selected</b>.
hu_HU: Vízjelet nem alkalmazható, míg frontend kép feltöltés esetén <b> vízjel képnél nincs kiválasztás</ b>.

en: Image Watermark WP Settings
hu_HU: Kép vízjel beállítás

en: Image Watermark WP
hu_HU: Kép vízjel

en: Need support?
hu_HU: Támogatás szükséges?

en: If you are having problems with this plugin, please talk about them in the
hu_HU: Ha problémái vannak a plugint, kérjük, beszéljen róluk a

en: Support forum
hu_HU: Fórum támogatás

en: Do you like this plugin?
hu_HU: Kedveled ezt a bővítményt?

en: Rate it 5
hu_HU: Értékelje 5-ösre

en: on WordPress.org
hu_HU: WordPress.org-on

en: Blog about it & link to the
hu_HU: Blogról & link a

en: plugin page
hu_HU: bővítmény oldal

en: Check out our other
hu_HU: Nézd meg a többit

en: WordPress plugins
hu_HU: WordPress bővítmény

en: Created by
hu_HU: Készítette

en: General settings
hu_HU: Általános beállítások

en: Automatic watermarking
hu_HU: Automatikus vízjelzés

en: on
hu_HU: be

en: off
hu_HU: ki

en: Enable or disable watermark for uploaded images.
hu_HU: Vízjel engedélyezése vagy tiltása a feltöltött képeknél.

en: Manual watermarking
hu_HU: Kézi vízjelzés

en: Enable or disable Apply Watermark option for images in Media Library.
hu_HU: Vízjelzés alkalmazásának engedélyezése vagy tiltása a képeknél a Média Könyvtárban.

en: Enable watermark for
hu_HU: Engedélyezze a vízjelet

en: Check image sizes on which watermark should appear.<br /><strong>IMPORTANT:</strong> checking full size is NOT recommended as it's the original image. You may need it later - for removing or changing watermark, image sizes regeneration or any other image manipulations. Use it only if you know what you are doing.
hu_HU: Betölti a képméretet, amelyen vízjel jelenik meg. <br /> <Strong> FONTOS: </strong> betöltése teljes méretben nem ajánlott, mivel ez az eredeti kép. Szükséged lehet később - eltávolításra vagy megváltoztatod a vízjel képméretet helyreállítod, vagy bármilyen más képet manipulálász. Használd, de csak akkor, ha tudod, hogy mit csinálsz.

en: everywhere
hu_HU: mindenhol

en: on selected post types only
hu_HU: a választott hozzászólás típusoknál

en: Check custom post types on which watermark should be applied to uploaded images.
hu_HU: Betöltés egyéni típusokhoz, amelyre vízjelet szeretnél alkalmazni - feltölthetsz képeket.

en: Automatic frontend watermarking
hu_HU: Automatikus frontend vízjel

en: Enable or disable watermark for frontend image uploading. (uploading script is not included, but you may use a plugin or custom code). <strong>Notice:</strong> This functionality works only if uploaded images are processed using WordPress native upload methods.
hu_HU: vízjel engedélyezése vagy tiltás frontend képfeltöltésnél. (Feltöltés script nem szerepel, de lehet használni a plugint, vagy egyéni kód). <strong> Megjegyzés: </strong> Ez a funkció csak akkor működik, ha a feltöltött képeket kerülnek feldolgozásra WordPress natív feltöltési módszereknél.

en: Plugin deactivation
hu_HU: Bővítmény inaktíválása

en: Delete all database settings on plugin deactivation.
hu_HU: Törölje az összes adatbázis bővítmény beállításainak kikapcsolását.

en: Watermark position
hu_HU: Vízjel pozició

en: Watermark alignment
hu_HU: Vízjel igazítás

en: Choose the position of watermark image.
hu_HU: Pozicíó kiválasztása a vízjel képnél.

en: Watermark offset
hu_HU: Vízjel kordináták

en: Watermark image
hu_HU: Vízjel kép

en: Configure your watermark image. Allowed file formats are: JPEG, PNG, GIF.
hu_HU: Állítsd be a vízjel képet. Engedélyezett fájl formátumok: JPEG, PNG, GIF.

en: Select image
hu_HU: Kép kiválasztás

en: Turn off image
hu_HU: Kép kikapcsolása

en: You have to save changes after the selection or removal of the image.
hu_HU: El kell menteni változtatások után a kép kiválasztását vagy eltávolítását.

en: Watermark preview
hu_HU: Vízjel előnézet

en: Watermark size
hu_HU: Vízjel méret

en: original
hu_HU: eredeti

en: custom
hu_HU: szokásos

en: scaled
hu_HU: méretarányos

en: Select method of aplying watermark size.
hu_HU: Válassza ki a módszert alkalmazott vízjel mérethez.

en: Watermark custom size
hu_HU: Vízjel szokásos mérete

en: Those dimensions will be used if "custom" method is selected above.
hu_HU: E dimenziók fogják használni, ha "egyedi" módszert fent kiválasztottad.

en: Scale of watermark in relation to image width
hu_HU: Képarány a vízjelnél a kép szélességével kapcsolatban

en: This value will be used if "scaled" method if selected above. <br />Enter a number ranging from 0 to 100. 100 makes width of watermark image equal to width of the image it is applied to.
hu_HU: Ez az érték lesz, ha "képarány" módszer, ha a fentiekben kiválasztott. <br /> Enteregy szám 0-tól 100 100 teszi szélességét vízjel kép egyenlő szélességű képnél ezt alkalmazzák.

en: Watermark transparency / opacity
hu_HU: Vízjel átlátszóság / homályosság

en: Enter a number ranging from 0 to 100. 0 makes watermark image completely transparent, 100 shows it as is.
hu_HU: Adjon meg egy számot 0-tól 100 0 teszi vízjel képét teljesen átláthatóvá, 100 mutatja, úgy ahogy van.

en: Image quality
hu_HU: Kép minősége

en: Set output image quality.
hu_HU: Képminőség kimenet beállítása.

en: Image format
hu_HU: Kép formátum

en: baseline
hu_HU: kiindulás

en: progressive
hu_HU: progresszív

en: Select baseline or progressive image format.
hu_HU: Kiindulási vagy progresszív kép formátum kiválasztása

en: Image protection
hu_HU: Kép védelem

en: Disable right mouse click on images
hu_HU: Kikapcsolja a jobb egér kattintást a képeknél

en: Prevent drag and drop
hu_HU: Drag and drop megakadályozása

en: Enable image protection for logged-in users also
hu_HU: Engedélyezze a kép védelemet a bejelentkezett felhasználóknál is

en: Save Changes
hu_HU: Változatatások mentése

en: Reset to defaults
hu_HU: Alapértékek újraindítása
