Traveler - en to fa_IR translation catalogue (257 entries)

en: Location
fa_IR: مکان

en: Address
fa_IR: ادرس

en: Phone
fa_IR: شماره موبایل

en: Check In
fa_IR: از تاریخ

en: Check Out
fa_IR: تا تاریخ

en: Number of Children
fa_IR: تعداد کودکان

en: Discount
fa_IR: تخفیف

en: Payment
fa_IR: روش پرداخت

en: Price
fa_IR: قیمت

en: Email
fa_IR: ایمیل

en: Hotels
fa_IR: هتل ها

en: Hotel
fa_IR: هتل

en: All Hotels
fa_IR: تمام هتل ها

en: Search Hotels
fa_IR: جستجوی هتل

en: No hotels found.
fa_IR: بدون هتل یافت.

en: Room(s)
fa_IR: تعداد اتاق

en: Room
fa_IR: نوع اتاق

en: All Rooms
fa_IR: تمام اتاق ها

en: Search Rooms
fa_IR: جستجوی اتاق

en: Room Type
fa_IR: نوع اتاق

en: Hotel Location
fa_IR: محل هتل

en: Star Rating
fa_IR: امتیاز ستاره

en: Check in
fa_IR: از تاریخ

en: Check out
fa_IR: تا تاریخ

en: Adult
fa_IR: بزرگسالان

en: Children
fa_IR: کودکان

en: Number of Adults in room
fa_IR: تعداد بزرگسالان در اتاق

en: Number of Children in room
fa_IR: تعداد کودکان در اتاق

en: Number of Rooms
fa_IR: تعداد اتاق ها

en: Per night
fa_IR: هر شب

en: Information
fa_IR: اطلاعات رزرو

en: Address Line 1
fa_IR: آدرس

en: Address Line 2
fa_IR: آدرس شرکت

en: City
fa_IR: شهر

en: State/Province/Region
fa_IR: استان

en: ZIP code/Postal code
fa_IR: کد پستی

en: Country
fa_IR: کشور

en: Customer First Name
fa_IR: نام مشتری

en: Customer Last Name
fa_IR: نام خانوادگی مشتری

en: Customer Address line 1
fa_IR: آدرس

en: Customer Address line 2
fa_IR: آدرس شرکت

en: Customer City
fa_IR: شهر

en: Total
fa_IR: مجموع (ریال)

en: Special Requirements
fa_IR: نیازمندی های ویژه

en: Customer
fa_IR: مشتریپ

en: Payment Method
fa_IR: روش پرداخت

en: Price:
fa_IR: قیمت:

en: Name
fa_IR: نام

en: Tax
fa_IR: مالیات

en:  in %s
fa_IR:  در %s

en:  on
fa_IR:  برای تاریخ

en:  for %s adults
fa_IR:  برای %s نفر بزرگسال

en:  for %s adult
fa_IR:  برای %s نفر بزرگسال

en: Adult: %s %s
fa_IR: بزرگسالان: %s % s

en: Adult: %s
fa_IR: بزرگسالان: %s

en: Review Title
fa_IR: عنوان بررسی

en: Review Text
fa_IR: متن بررسی

en: Your booking at %s
fa_IR: رزرو شما در %s

en: Your booking at %s: %s - %s
fa_IR: رزرو شما در %s: %s - %s

en: Your booking for %s: %s - %s
fa_IR: رزرو شما برای %s: %s - %s

en: %s in %s
fa_IR: %s در %s

en: Please accept our terms and conditions
fa_IR: لطفا شرایط و ضوابط ما را قبول کنید

en: Available for:
fa_IR: در دسترس برای:

en: hotel
fa_IR: هتل

en:  Hotels in %s
fa_IR:  هتل در %s

en:  Hotels
fa_IR:  هتل

en: Please select Check-in and Check-out date
fa_IR: لطفا تاریخ ورود و تاریخ خروج انتخاب کنید

en: %s hotels
fa_IR: %s هتل

en: in %s
fa_IR:  در %s

en: on %s
fa_IR:  در %s

en: for %s adults
fa_IR:  برای %s نفر بزرگسال

en: for %s adult
fa_IR:  برای %s نفر بزرگسال

en:  ago
fa_IR:  پیش

en: Submit Form
fa_IR: ۱- ابتدا با تلفن همراه خود شماره #2002*780* را بگیرید ___ ۲- سپس مبلغ را به ریال وارد کنید ___ ۳- شماره کارت خود را وارد کنید ___ ۴- در آخر رمز دوم کارت خود را وارد کنید _____ (به محض دریافت اطلاعات، پیام کوتاهی مبنی بر رزرو موفقیت آمیز  هتل برای شما ارسال میگردد)

en: Or
fa_IR: یا

en: %s vacation rentals
fa_IR: %s شب اقامت

en: %s vacation rental
fa_IR: %s شب اقامت

en: Review
fa_IR: بررسی مشتری

en: Price AVG
fa_IR: قیمت میانگین

en: Adults Number
fa_IR: تعداد بزرگسالان

en: Children Number
fa_IR: تعداد کودکان

en: Check in :
fa_IR: از تاریخ :

en: Paypal Email
fa_IR: ایمیل پی پال

en: Your Payal Email Account
fa_IR: ایمیل پی پال

en: Write a review
fa_IR: ارسال بررسی

en: Please fill all required fields
fa_IR: لطفا تمام اطلاعات مورد نیاز را پر کنید

en: Sign in
fa_IR: ورود اعضا

en: Hotel Reviews
fa_IR: بررسی هتل

en: Avg Price
fa_IR: قیمت میانگین

en: Last Minute Deals
fa_IR: پیشنهادات آخرین لحظه

en: Last Minute Deal
fa_IR: پیشنهادات آخرین لحظه

en: Offers number
fa_IR: تعداد پیشنهادات

en: Reviews number
fa_IR: تعداد بررسی

en: ST Filter Price
fa_IR: قیمت

en: ST Filter Rate
fa_IR: نمره ارزیابی

en: ST Filter Hotel Star Rating
fa_IR: امتیاز ستاره

en: ST Filter Taxonomy
fa_IR: امکانات هتل

en: Search
fa_IR: جستجو

en: Review Score
fa_IR: نمره بررسی

en: ago
fa_IR:  پیش

en: Good
fa_IR: خوب

en: Very good
fa_IR: خیلی خوب

en: of guests recommend
fa_IR: از مهمانان توصیه

en: Traveler rating
fa_IR: نظرهای مسافرین

en: Excellent
fa_IR: عالی

en: Average
fa_IR: متوسط

en: Poor
fa_IR: ضعیف

en: Terrible
fa_IR: بسیار بد

en: Write a Review
fa_IR: ارسال بررسی

en: Summary
fa_IR: نتایج نظرها

en: Book Now
fa_IR: رزرو

en: 1 review
fa_IR: 1 بررسی

en: reviews
fa_IR: بررسی

en: from
fa_IR: از

en: Beds
fa_IR: تخت

en: Item
fa_IR: انتخاب شما

en: Sub Total
fa_IR: جمع جزء

en: your order was submitted successfully!
fa_IR: با تشکر از انتخاب explorEast.com

en: Login
fa_IR: ورود اعضا

en: Booking Submission
fa_IR: ثبت اطلاعات

en: And we will contact you back
fa_IR: و ما با شما تماس می گیریم

en: (password will be send to your e-mail)
fa_IR: (رمز عبور به ایمیل شما ارسال شده است)

en: I have read and accept the
fa_IR: قبول

en: terms and conditions
fa_IR: شرایط و ضوابط

en: Submit Booking
fa_IR: پرداخت در داخل ایران

en: Important: You will be redirected to PayPal's website to securely complete your payment.
fa_IR: مهم: شما را به وب سایت پی پال متصل خواهیم داد برای تکمیل پرداخت امن خود را

en: Sub Total:
fa_IR: جمع جزء:

en: Tax:
fa_IR: مالیات:

en: Total Amount:
fa_IR: مجموع:

en: Search ...
fa_IR: جستجو...

en: Read More
fa_IR: بیشتر بخوانید

en: Post Discussion
fa_IR: ارسال بحث

en: Be the first to comment
fa_IR: کسی باشم که برای اولین بار نظر بدهد

en: Post Comment
fa_IR: ارسال نظر

en: Your email address *
fa_IR: آدرس ایمیل شما *

en: Name *
fa_IR: نام *

en: Leave a Review
fa_IR: ارسال بررسی

en: Sign In
fa_IR: ورود اعضا

en: Connect with :
fa_IR: ورود با :

en: Username or email
fa_IR: نام کاربری یا ایمیل

en: Password
fa_IR: رمز عبور

en: Full Name
fa_IR: نام و نام خانوادگی

en: Hi
fa_IR: با سلام

en: Booking Number :
fa_IR: شماره پیگیری :

en: Booking Date :
fa_IR: تاریخ رزرو :

en: Address :
fa_IR: آدرس :

en: Email :
fa_IR: ایمیل :

en: Phone :
fa_IR: شماره تماس :

en: Room :
fa_IR: نوع اتاق :

en: Room Number :
fa_IR: تعداد اتاق ها :

en: Payment Method :
fa_IR: روش پرداخت :

en: Price :
fa_IR: قیمت :

en: Check In :
fa_IR: از تاریخ :

en: Check Out :
fa_IR: تا تاریخ :

en: 0 Review
fa_IR: هیچ بررسی

en: 1 Review
fa_IR: 1 بررسی

en: Reviews
fa_IR: بررسی

en: Was this review helpful?
fa_IR: این بررسی مفید بود؟

en: on this
fa_IR: در باره این

en: Your Rating
fa_IR: امتیاز شما

en: Review Content
fa_IR: محتوای بررسی

en: Home
fa_IR: صفحه اصلی

en: Search results :
fa_IR: نتایج جستجو:

en: Was this review helpful?
fa_IR: این بررسی مفید بود؟

en: Your Booking
fa_IR: رزرو شما

en: Very Good
fa_IR: خیلی خوب

en: night
fa_IR: شب

en: price from
fa_IR: شروع قیمت از

en: it will take a couple of seconds
fa_IR: لطفا صبر کنید چند ثانیه

en: Looking for %s
fa_IR: جستجو برای %s

en: Customer Information
fa_IR: اطلاعات مشتری

en: First Name
fa_IR: نام رزرو کننده :

en: Last Name
fa_IR: نام خانوادگی

en: Booking Management
fa_IR: برای تکمیل کردن رزرو لطفا مبلغ پرداخت از طریق مبیل با شماره #2002*780* انجام دهید

en: Sign Out
fa_IR: خروج

en: hotels
fa_IR: هتل

en: Book
fa_IR: رزرو

en: Sorry! No available rooms found
fa_IR: با عرض پوزش! این اتاق ها در دسترس نیست.

en: Hotels Near
fa_IR: هتل ها در نزدیکی

en: Pleasant
fa_IR: دلپذیر

en: Wonderful
fa_IR: شگفت انگیز

en: of 5 <small class="text-smaller">guest rating</small>
fa_IR: از 5 <small class="text-smaller">ارزیابی مهمان</small>

en: no review
fa_IR: هیچ بررسی

en: based on 1 review
fa_IR: بر اساس 1 بررسی

en: based on % reviews
fa_IR: بر اساس % بررسی

en: Adults
fa_IR: بزرگسالان

en: Clear
fa_IR: از ابتدا

en: Your Phone
fa_IR: شماره موبایل

en: Your Address Line 1
fa_IR: آدرس

en: Your Address Line 2
fa_IR: آدرس شرکت

en: Your City
fa_IR: شهر

en: password will be send to your e-mail
fa_IR: رمز عبور به ایمیل شما ارسال شده است

en: Booking for 1 night
fa_IR: رزرو 1 شب

en: Booking for %d nights
fa_IR: رزرو برای %d شب

en: %d Nights
fa_IR: %d شب

en: 1 Night
fa_IR: 1 شب

en: per night
fa_IR: هر شب

en: of 5
fa_IR: از 5

en: %d reviews
fa_IR: %d بررسی

en: %d star
fa_IR: %d ستاره

en: Book now
fa_IR: رزرو

en: avg/night
fa_IR: میانگین / شبانه

en: Search for Hotels
fa_IR: جستجوی هتل

en: Available Rooms
fa_IR: اتاق در دسترس

en: About Hotel
fa_IR: درباره هتل

en: City Name or Zip Code
fa_IR: نام شهر یا کد پستی

en:  %d reviews
fa_IR:  %d بررسی

en: Booking for %d
fa_IR: رزرو برای %d

en: nights
fa_IR: شب

en: %d adult
fa_IR: %d بزرگسالان

en: %d adults
fa_IR: %d بزرگسالان

en: %d nights
fa_IR: %d شب

en: 1 night
fa_IR: 1 شب

en: You are booking for %s
fa_IR: رزرو شما برای %s

en: LAST MINUTE DEALS!
fa_IR: پیشنهادات آخرین لحظه!

en: More
fa_IR: بیشتر

en: %d review
fa_IR: %d بررسی

en: Name*
fa_IR: نام*

en: Photos
fa_IR: عکس

en: On the Map
fa_IR: بر روی نقشه

en: Now %d user(s) seeing this %s
fa_IR: در حال حاضر %d کاربر در حال دیدن این %s هستند

en: Most recent booking for this %s was %s
fa_IR: آخرین رزرو این %s %s  بود

en: No reviews
fa_IR: هیچ بررسی

en: Username
fa_IR: نام کاربری

en: Price Per night
fa_IR: قیمت هر شب

en: Number of Adults
fa_IR: تعداد بزرگسالان

en: Explore
fa_IR: جستجو

en: Booking details has been sent to:
fa_IR: جزئیات رزرو ارسال شده است به:

en: Create %s account
fa_IR: ایجاد حساب کاربری %s

en: Number of rooms
fa_IR: تعداد اتاق ها :

en: Show Price
fa_IR: نشان قیمت

en: avg
fa_IR: میانگین

en: price avg
fa_IR: قیمت میانگین

en: Price from
fa_IR: شروع قیمت از

en: Price Avg
fa_IR: قیمت میانگین

en: Adult:
fa_IR: بزرگسالان:

en: Children:
fa_IR: کودکان:

en: offers
fa_IR: شب اقامت

en: review
fa_IR: بررسی

en: Sign Up
fa_IR: ثبت نام

en: % reviews
fa_IR: % بررسی

en: Rooms
fa_IR: اتاق ها

en: Room :
fa_IR: نوع اتاق :

en: Off
fa_IR: تخفیف

en: Prices
fa_IR: قیمت

en: adults
fa_IR: بزرگسالان

en: adult
fa_IR: بزرگسالان

en: children
fa_IR: کودکان

en: beds
fa_IR: تخت

en: bed
fa_IR: تخت

en: per %d Night(s)
fa_IR: قیمت %d شب

en: %s offers
fa_IR: %s شب اقامت

en:  price avg %s
fa_IR:  قیمت میانگین %s

en: offer
fa_IR: شب اقامت

en: Hotel from
fa_IR: هتل با قیمت اقامت از

en: New To %s ?
fa_IR: ثبت نام کاربران %s

en: Product Description
fa_IR: گرفتن
