Traveler - en to nl translation catalogue (561 entries)

en:  %d night(s)
nl:  %d nacht(en)

en:  --- Select ---
nl: Kies

en:  Adult(s)
nl: Volwassene(n)

en:  Booking History
nl: Geschiedenis aanvragen

en:  Tours
nl: Cruises

en:  Tours in %s
nl:  Cruises in %s

en:  rate
nl: beoordeling

en:  rates
nl: beoordelingen

en:  tour
nl: cruise

en:  tours
nl: cruises

en: %d Hotel from %s/night
nl: %d Cruise vanaf %s/nacht

en: %d Hotels from %s/night
nl: %d Cruises vanaf %s/nacht

en: %d Nights
nl: %d Nachten

en: %d Tour from %s
nl: %d cruises vanuit %s

en: %d Tours from %s
nl: %d Cruises vanuit %s

en: %d nights
nl: %d nachten

en: %s Booking
nl: %s Aanvragen

en: (password will be sent to your e-mail)
nl: u ontvangt per email een wachtwoord

en: -- Select --
nl: Kies

en: -- Select --
nl: Kies

en: --- Select ---
nl: —Kies ---

en: ----Select a Room----
nl: Kies uw hut

en: ----Select a room----
nl: Kies een hut

en: ----Select----
nl: Kies

en: ---Select---
nl: Kies

en: --Select --
nl: - - Kies - -

en: --Select--
nl: Kies

en: / %d night(s)
nl: / %d nacht(en)

en: 1 Night
nl: 1 nacht

en: 1 night
nl: 1 nacht

en: <i class="fa fa-book"></i> Booking Options
nl: <i class="fa fa-book"></i>Aanvraag opties

en: <i class="fa fa-location-arrow"></i> Location Options
nl: <i class="fa fa-location-arrow"></i> Bestemming opties

en: <i class="fa fa-search"></i> Search Options
nl: <i class="fa fa-search"></i> Zoek opties

en: About Hotel
nl: Over deze cruise

en: About This Listing
nl: Over deze reis

en: About us
nl: Over ons

en: Activity
nl: Activiteit

en: Activity Booking
nl: Boeking Activiteit

en: Activity Calendar
nl: Activiteitenkalender

en: Activity Setting
nl: Instellingen activiteit

en: Activity Type
nl: Type activiteit

en: Add New
nl: Toevoegen

en: Add New Activity
nl: Voeg een nieuwe activiteit toe

en: Add New Hotel
nl: Voeg een nieuwe cruise toe

en: Add New Hotel Booking
nl: Voeg een nieuwe cruise aanvraag toe

en: Add New Layout
nl: Template toevoegen

en: Add New Location
nl: Nieuwe bestemming toevoegen

en: Add New Location Type
nl: Voeg nieuw type bestemming toe

en: Add New Order
nl: Voeg een nieuwe aanvraag toe

en: Add New Room
nl: Voeg een nieuwe hut toe

en: Add Price
nl: Voeg prijs toe

en: Add a facility
nl: Voeg een faciliteit toe

en: Add new Hotel Booking
nl: Voeg een nieuwe cruise toe

en: Add or remove Location Type
nl: Voeg een nieuw type bestemming toe of verwijder

en: Address
nl: Route

en: Address :
nl: Route:

en: Address Line 1
nl: Straat

en: Address Line 2
nl: Huisnummer + toevoeging

en: Adult
nl: Volwassene

en: Adult Price
nl: Prijs voor volwassenen

en: Adult price
nl: Prijs per volwassene

en: Adults
nl: Volwassenen

en: Advance Search
nl: Uitgebreid zoeken

en: Agent Email
nl: Email ons

en: Airport
nl: Luchthaven

en: All %s
nl: Alle %s

en: All Activity
nl: Alle activiteiten

en: All Hotels
nl: Alle cruises

en: All Layouts
nl: Alle templates

en: All Location Type
nl: Alle types bestemmingen

en: All Locations
nl: Alle bestemmingen

en: All Orders
nl: Alle aanvragen

en: All Rooms
nl: Alle hutten

en: Allow Cancel
nl: Sta annuleringen toe

en: Allow Search Advance fields
nl: Geavanceerd zoeken toestaan

en: Allow booking full day
nl: Allow boeking full day

en: Apply
nl: Toepasssen

en: Approved
nl: Goedgekeurd

en: Arrive Date
nl: Aankomstdatum

en: Arrive date
nl: Aankomstdatum

en: Availability
nl: Beschikbaarheid

en: Availability tour
nl: Vertrekdata cruise

en: Available
nl: Beschikbaar

en: Available Rooms
nl: Beschikbare hutten

en: Average price
nl: Gemiddelde prijs

en: Back to Cart page.
nl: Terug naar cart page

en: Beds
nl: Bedden

en: Below are customer\'s booking details:
nl: Hieronder staan de details van de klantaanvraag:

en: Best Price Guarantee
nl: Beste prijsgarantie

en: Best Price Guarantee Text
nl: Tekst Beste prijsgarantie

en: Billing Address
nl: Factuuradres

en: Book
nl: Offerte aanvragen!

en: Book Now
nl: Offerte aanvragen

en: Book now
nl: Offerte aanvragen

en: Booker ID
nl: Referentienummer

en: Booking Code:
nl: Aanvraag code:

en: Booking Confirm -
nl: Bevestiging van uw aanvraag

en: Booking Date :
nl: Datum van aanvraag:

en: Booking Detail
nl: Details aanvraag

en: Booking Details
nl: Details van uw aanvraag

en: Booking History
nl: Eerdere aanvragen

en: Booking Hotel
nl: Cruise aanvraag

en: Booking Information
nl: Informatie m.b.t. uw aanvraag

en: Booking Now
nl: Offerte aanvragen

en: Booking Number :
nl: Referentienummer:

en: Booking Period
nl: Periode van uw aanvraag

en: Booking date
nl: Datum van uw aanvraag:

en: Booking details has been sent to:
nl: Uw aanvraag is verzonden naar:

en: Booking details have been sent to:
nl: Een bevestiging van uw aanvraag is verzonden naar:

en: Booking for %d
nl: Aanvragen voor %d

en: Booking for %d nights
nl: Aanvragen voor %d nachten

en: Booking for 1 night
nl: 1 nacht aanvragen

en: Booking information will be sent to here
nl: De informatie m.b.t. uw aanvraag wordt hier naartoe verstuurd:

en: Booking number
nl: Aanvraagnummer:

en: Booking room
nl: Aangevraagde hut:

en: Button sign in
nl: Button inloggen

en: Calendar
nl: Kalender

en: Cancel
nl: Annuleer

en: Cancel Booking
nl: Aanvraag annuleren

en: Canceled
nl: Geannuleerd

en: Card Accepted
nl: Betaalmogelijkheden aan boord

en: Category
nl: Categorie

en: Change Location &amp; Date
nl: Pas bestemming &amp; Datum aan

en: Change search
nl: Opnieuw zoeken

en: Check in time
nl: Check in vanaf

en: Check in/out time
nl: Check in/uit tijden

en: Check out time
nl: Check out tot

en: Check out time in the next day
nl: Check out de volgende dag

en: Child
nl: Kind

en: Child Price
nl: Prijs voor kinderen

en: Child price
nl: Prijs per kind

en: Children
nl: Kinderen

en: Children Price
nl: Prijs voor kinderen

en: Choose from the most used Location Type
nl: Kies uit de meest gebruikte types bestemmingen

en: Choose the hotel that the room belongs to
nl: Kies de cruise waartoe deze hutten behoren

en: Choose which contact info will be shown?
nl: Welke contactinformatie moet er getoond worden?

en: City
nl: Woonplaats

en: Click "confirm" to import the bookings you've made with that address
nl: Klik op bevestigen om uw aanvraag in te zien

en: Click Here
nl: Klik hier

en: Complete
nl: Compleet

en: Confirmation needed
nl: Bevestiging nodig

en: Contact Information
nl: Contactinformatie

en: Contact email address
nl: Contact emailadres

en: Copy &copy; 2014 Shinetheme. All Rights Reserved
nl: Copyright 2016 AMCA Cruises

en: Country
nl: Land

en: Country of this location
nl: Deze bestemming ligt in

en: Create %s account
nl: Ik wil een %s account aanmaken

en: Create Traveler account
nl: Ik wil een account aanmaken

en: Created Date
nl: Datum aangemaakt

en: Customer
nl: Klant

en: Customer Address
nl: Adres van de klant

en: Customer Address line 1
nl: Straat en huisnummer klant

en: Customer Address line 2
nl: Huisnummertoevoeging klant

en: Customer City
nl: Woonplaats klant

en: Customer Email
nl: Emailadres klant

en: Customer First Name
nl: Voornaam klant

en: Customer ID
nl: Klantnummer

en: Customer Information
nl: Persoonlijke gegevens

en: Customer Information:
nl: Persoonlijke gegevens:

en: Customer Last Name
nl: Achternaam klant

en: Customer Phone
nl: Telefoonnummer klant

en: Daily Activity
nl: Dagelijkse activiteiten

en: Date
nl: Datum

en: Date From
nl: Vanaf datum

en: Date To
nl: Tot datum

en: Date is invalid
nl: De datum klopt niet

en: Day
nl: Dag

en: Default
nl: Standaard

en: Delete
nl: Verwijder

en: Delete Permanently
nl: Permanent verwijderen

en: Delete item(s) success
nl: Verwijder item(s) success

en: Departure Date
nl: Vertrekdatum

en: Departure date
nl: Vertrekdatum

en: Departure date:
nl: Vertrekdatum:

en: Deposit by amount
nl: Kies een aanbetalingsbedrag

en: Deposit by percent
nl: Laat een percentage aanbetalen

en: Deposit payment options
nl: Aanbetaling opties

en: Description
nl: Beschrijving

en: Detail Hotel Layout
nl: Cruise detailpagina

en: Disallow Deposit
nl: Sta aanbetaling niet toe

en: Discount
nl: Korting

en: Discount by %
nl: Korting met %

en: Discount rate
nl: Kortingspercentage

en: Duration
nl: Duur

en: Edit
nl: Bewerk

en: Edit %s
nl: Bewerk %s

en: Edit Activity
nl: Activiteit bewerken

en: Edit Hotel
nl: Bewerk cruise

en: Edit Hotel Booking
nl: Bewerk Cruise aanvraag

en: Edit Layout
nl: Bewerk template

en: Edit Location
nl: Bewerk bestemming

en: Edit Location Type
nl: Bewerk types bestemmingen

en: Edit Order
nl: Bewerk aanvraag

en: Edit Room
nl: Bewerk hut

en: Email for booking
nl: Email voor aanvraag

en: Email sent
nl: Email verstuurd

en: Enable Street Views
nl: Schakel Street View in

en: Explore
nl: Bekijk

en: Extra profile information
nl: Extra profiel informatie

en: Fax Number
nl: Fax

en: Filter by Date from
nl: Filter per vanafdatum

en: Filter by Date to
nl: Filter per totdatum

en: Filter by customer name
nl: Filter per klantnaam

en: First Name
nl: Voornaam

en: First name
nl: Voornaam

en: First name
nl: Voornaam

en: First name:
nl: Voornaam

en: From
nl: p.p. vanaf

en: From:
nl: p.p. vanaf:

en: Gallery
nl: Gallerij

en: General
nl: Algemeen

en: Go to top
nl: Naar boven

en: Hotel
nl: Cruiseschip

en: Hotel - Room Name
nl: Cruise - Hut naam

en: Hotel Address
nl: Cruise adres

en: Hotel Advance Search fields
nl: Velden - Geavanceerd zoeken - Cruises

en: Hotel Booking
nl: Cruise aanvraag

en: Hotel Bookings
nl: Cruise aanvragen

en: Hotel Custom Base
nl: Hotel Custos Base

en: Hotel Detail
nl: Cruise detail

en: Hotel Email
nl: Email cruise

en: Hotel Email Address, this address will received email when have new booking
nl: Email cruise, naar dit adres versturen wij een email bij een nieuwe aanvraag

en: Hotel Fax Number
nl: Faxnummer cruise

en: Hotel Information
nl: Cruise informatie

en: Hotel Logo
nl: Cruise logo

en: Hotel Phone
nl: Telefoon cruise

en: Hotel Phone Number
nl: Telefoonnummer cruise

en: Hotel Room Custom Base
nl: Hotel Room Custos Base

en: Hotel Room Layout
nl: Hutten Layout

en: Hotel Search
nl: Zoek naar cruises

en: Hotel Search Advance
nl: Geavanceerd Zoeken Cruises

en: Hotel Search Fields
nl: Cruise Zoek velden

en: Hotel Video
nl: Cruise video

en: Hotel Website
nl: Website cruise

en: Hotel Website. Ex: <em>http://domain.com</em>
nl: Website cruise. Voorbeeld <em>http://domeinnaam.com</em>

en: Hotels
nl: Cruises

en: I have read and accept the
nl: Ik ga akkoord met de

en: Incomplete
nl: Onvolledig

en: Infant
nl: Baby

en: Infant Price
nl: Prijs voor baby’s

en: Infant price
nl: Prijs per baby

en: Info setting
nl: Info instellingen

en: Information
nl: Resumé

en: Install Demo
nl: Instap Demo

en: Invalid email format.
nl: Het mailadres klopt niet

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
nl: Helaas kunnen we niet vinden waar u naar zoekt.  Plaats een nieuwe zoekopdracht!

en: Last Name
nl: Achternaam

en: Last name
nl: Achternaam

en: Last name
nl: Achternaam

en: Last name:
nl: Achternaam

en: Lastest booking
nl: Laatste aanvraag

en: Layout
nl: Template

en: Layouts
nl: Templates

en: Layouts
nl: Templates

en: Leave empty for disallow deposit payment
nl: Laat leeg als je een geen aanbetaling verplicht stelt

en: Left
nl: Links

en: List Name
nl: Naam lijst

en: Location
nl: Deze cruise start in

en: Location Information
nl: Bestemmingsinformatie

en: Location List
nl: Lijst bestemmingen

en: Location Setting
nl: Instelling bestemming

en: Location Type
nl: Type bestemming

en: Location content
nl: Bestemming content

en: Location list
nl: Lijst bestemmingen

en: Location search
nl: Zoek bestemming

en: Location select
nl: Kies bestemming

en: Location settings
nl: Instellingen bestemming

en: Location sidebar
nl: Bestemmingen sidecar

en: Location:
nl: Bestemming:

en: Locations
nl: Bestemmingen

en: Looking for %s
nl: Zoekt naar %s

en: Maps
nl: Kaart

en: Max No. People
nl: Maximaal aantal personen

en: Max number of people
nl: Maximaal aantal personen

en: Max of people for this tour is %d people
nl: Maximaal aantal personen voor deze cruise is %d

en: Max of rooms are incorrect.
nl: Maximaal aantal hutten zijn niet juist

en: Max people
nl: Maximaal aantal personen

en: Maximum number of people
nl: Maximaal aantal volwassenen per hut

en: Midnight
nl: Middernacht

en: Min Price
nl: Vanaf

en: My Tour
nl: Mijn cruise

en: Name
nl: Naam

en: New
nl: Nieuw

en: New %s
nl: Nieuw %s

en: New Activity
nl: Nieuwe activiteit

en: New Booking at %s
nl: Nieuwe aanvraag bij %s

en: New Booking at %s: %s - %s
nl: Nieuwe aanvraag bij %s: %s - %s

en: New Hotel
nl: Nieuwe cruise

en: New Layout
nl: Nieuw template

en: New Location
nl: Nieuwe bestemming

en: New Location Type Name
nl: Naam nieuw type bestemming

en: New Order
nl: Nieuwe aanvraag

en: New Room
nl: Nieuwe hut

en: Next Page
nl: Volgende pagina

en: No
nl: Nee

en: No Activity found in Trash.
nl: Geen resultaten gevonden in de prullenbak

en: No Activity found.
nl: Geen resultaten

en: No Layouts found in Trash.
nl: Geen template gevonden in de prullenbak

en: No Layouts found.
nl: Geen template gevonden

en: No Orders found in Trash.
nl: Geen aanvragen gevonden

en: No Orders found.
nl: Geen aanvragen gevonden

en: No Tour
nl: Geen cruises

en: No Tours
nl: Geen resultaten

en: No Tours found.
nl: Geen resultaten

en: No hotel found
nl: Geen cruise gevonden

en: No hotels found in Trash.
nl: Geen cruises gevonden in de prullenmand

en: No hotels found.
nl: Geen cruises gevonden

en: No locations found in Trash.
nl: Geen bestemmingen gevonden in de prullenbak

en: No locations found.
nl: Geen bestemmingen gevonden

en: No rooms found in Trash.
nl: Geen hutten gevonden in de prullenmand

en: No rooms found.
nl: Geen hutten gevonden

en: No select
nl: Geen keuze gemaakt

en: No tour found
nl: Helaas, zijn er geen resultaten.  Ons aanbod staat niet volledig online. Bel of mail ons uw zoekopdracht. Dan slaan wij ons volledige aanbod er op na en komen uiterlijk binnen 2 werkdagen terug met een cruisevoorstel op maat

en: No. Adult(s)
nl: # volwassene(n)

en: No. Adults
nl: Aantal volwassenen

en: No. Beds
nl: Aantal bedden

en: No. Children
nl: Aantal kinderen

en: No. Infant
nl: Aantal baby’s

en: No. adults
nl: Aantal volwassenen

en: No. beds
nl: Aantal bedden

en: No. children
nl: Aantal kinderen

en: Normal booking
nl: Normale aanvraag

en: Not Available
nl: Niet beschikbaar

en: Not what you're looking for?
nl: Niet gevonden wat u zocht?

en: Not what you're looking for?
nl: Niet gevonden wat u zocht?

en: Notice: Must be http://...
nl: Let op: Moet zijn http://

en: Number Room
nl: Aantal hutten

en: Number of Adult
nl: Aantal volwassenen

en: Number of Adults in room
nl: Aantal volwassenen in de hut

en: Number of Beds in room
nl: Aantal bedden in de hut

en: Number of Children
nl: Aantal kinderen

en: Number of Children in room
nl: Aantal kinderen in de hut

en: Number of Night
nl: Aantal nachten

en: Number of People
nl: Aantal personen

en: Number of Rooms
nl: Aantal hutten

en: Number of adults in the room are incorrect.
nl: Het opgegeven aantal volwassenen in de hut zijn niet juist

en: Number of children in the room are incorrect.
nl: Het opgegeven aantal kinderen in de hut zijn niet juist

en: Number of days before the arrival
nl: Aantal dagen voor aankomst

en: Number of rooms available for booking
nl: Aantal hutten beschikbaar

en: Order
nl: Aanvraag

en: Order Information
nl: Aanvraag informatie

en: Orders
nl: Aanvragen

en: Origin Price
nl: Van

en: Other Options
nl: Andere opties

en: Other facility
nl: Andere faciliteiten

en: Parent Activity:
nl: Parent activiteit

en: Pay Amount
nl: Totale vanafprijs (indicatie)

en: Pay Amount :
nl: Totale vanafprijs (indicatie)

en: Payment
nl: Betaling

en: Payment Method
nl: Betaalmethode

en: Payment Method :
nl: Betaalwijze :

en: Pending
nl: In afwachting

en: People
nl: personen

en: Per night
nl: Per nacht

en: Percent of total price
nl: Percentage van totaalbedrag

en: Percent of total price for the canceling
nl: Percentage van totaalbedrag voor annulering

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Phone :
nl: Telefoonnummer:

en: Phone Number
nl: Telefoonnummer

en: Phone:
nl: Telefoonnummer:

en: Pick your own image for this hotel
nl: Kies je eigen afbeelding voor deze cruise

en: Please accept our terms and conditions
nl: Gaat u akkoord met onze algemene voorwaarden?

en: Please fill all required fields
nl: Vul alstublieft alle velden met een * in

en: Please select Adult and  Children number
nl: Selecteer alstublieft het aantal volwassenen en kinderen

en: Please select Check-in and Check-out date
nl: Selecteer alstublieft uw checkin en checkout datum

en: Please select Check-in date
nl: Selecteer de datum van inchecken

en: Please select Check-out date
nl: Selecteer de datum van uitchecken

en: Please select adult number
nl: Selecteer alstublieft het aantal volwassenen

en: Please select at least one person.
nl: Selecteer minimaal 1 persoon

en: Please select children number
nl: Selecteer alstublieft het aantal kinderen

en: Please select the ages of children
nl: Selecteer alstublieft de leeftijd(en) van de kinderen

en: Please use youtube or vimeo video
nl: Gebruik video’s van youtube  of vimeo

en: Popular Location Type
nl: Populaire types bestemmingen

en: Price
nl: Prijs

en: Price (high to low)
nl: Prijs (hoog > laag)

en: Price (low to high)
nl: Prijs (laag > hoog)

en: Price Per Night
nl: Prijs per nacht

en: Price Per night
nl: Prijs per nacht

en: Price per Adult
nl: Prijs per volwassene

en: Price per Child
nl: Prijs per kind

en: Price per Infant
nl: Prijs per baby

en: Price setting
nl: Instellingen prijzen

en: Price:
nl: Prijs:

en: Priority:
nl: Prioriteit:

en: Rate
nl: Beoordeling

en: Resend Email
nl: Verstuur email opnieuw

en: Review Text
nl: Tekst review

en: Review Title
nl: Titel review

en: Right
nl: Rechts

en: Room
nl: Hut

en: Room Facility
nl: Faciliteiten van uw hut

en: Room Price
nl: Hut prijzen

en: Room Type
nl: Hut type

en: Room footage (square feet)
nl: Oppervlakte van deze hut

en: Room(s)
nl: Hutten

en: Sale Price
nl: Voor:

en: Sale Price Date To
nl: Sale Price Date From

en: Same Location
nl: Dezelfde bestemming

en: Save
nl: Opslaan

en: Search
nl: Zoek

en: Search %s
nl: Zoek %s

en: Search ...
nl: Zoek …

en: Search Activity
nl: Zoek activiteit

en: Search Hotels
nl: Zoek cruises

en: Search Layout
nl: Zoek template

en: Search Location Type
nl: Zoek type bestemming

en: Search Locations
nl: Zoek bestemmingen

en: Search Modal
nl: Zoekmodule

en: Search Orders
nl: Zoek aanvragen

en: Search Result Page
nl: Zoekresultatenpagina

en: Search Rooms
nl: Zoek hutten

en: Search for
nl: Zoek naar

en: Search for Hotels
nl: Zoek naar cruises

en: Search for Tour
nl: Bekijk onze cruises

en: Search for a Hotel
nl: Zoek uw cruise

en: Search results :
nl: Zoek resultaten :

en: Search...
nl: Zoek …

en: See the
nl: Bekijk de

en: Select
nl: Kies

en: Select All
nl: Selecteer alles

en: Select Discount Type
nl: Selecteer type korting

en: Select Hotel
nl: Kies cruise

en: Select Location
nl: Kies bestemming

en: Select Location
nl: Kies bestemming

en: Select a location
nl: Kies een bestemming

en: Select an activity
nl: Kies een activiteit

en: Select an activity in the calendar above.
nl: Kies een activiteit uit bovenstaande kalender

en: Select field
nl: Kies veld

en: Select hotels
nl: Kies cruises

en: Selected
nl: Gekozen

en: Separate Location Type with commas
nl: Scheid bestemmingen door gebruik te maken van komma’s

en: Set as Featured
nl: Instellen als highlight

en: Set this location is featured
nl: Stel deze bestemming in als highlight

en: Show Agent Contact Info
nl: Toon contactinformatie reisagent

en: Show Facilities
nl: Bekijk faciliteiten

en: Show Price
nl: Bekijk prijzen

en: Showing
nl: Toont

en: Sign In
nl: Inloggen

en: Sign in
nl: Inloggen

en: Sorry! No available rooms found
nl: Sorry! Geen hutten meer beschikbaar

en: Sorry!. Hotel Not Found
nl: Sorry! De cruise is niet gevonden

en: Sorry!. Tour Not Found
nl: Sorry, geen resultaten

en: Sorry, You can not cancel this booking
nl: Sorry, u kunt deze aanvraag niet annuleren

en: Special Requirements
nl: Speciale verzoeken

en: Specific Date
nl: Bekijk de kalender

en: Star Rating
nl: Aantal sterren

en: State/Province/Region
nl: Provincie

en: Submit
nl: Verstuur formulier

en: Submit A Ticket
nl: Verzend een ticket

en: Submit Booking
nl: Verstuur aanvraag

en: Submit Form
nl: nog niet vereist

en: Tax
nl: BTW

en: Telephone
nl: Telefoonnummer

en: Telephone:
nl: Telefoonnummer:

en: Terms and Conditions Page
nl: Algemene voorwaardenpagina

en: Thank you for booking with us. Bellow are your booking details:
nl: Bedankt voor uw aanvraag. Hieronder vindt u de gegevens die bij ons binnenkomen:

en: Thank you for booking with us. Below are your booking details:
nl: Bedankt voor uw aanvraag! Hieronder vindt u de gegevens die naar ons verzonden zijn:

en: Thank you. Your order is confirmed
nl: Bedankt! Uw aanvraag is bevestigd

en: The %s field must contain a valid email address.
nl: Een geldig mailadres ontbreekt

en: The %s field must contain all valid email addresses.
nl: U heeft nog niet alle mailadressen ingevuld

en: The <b>%s</b> tour has only %s people available on <b>%s</b>.
nl: De <b>%s</b> heeft nog maar %s people personen beschikbaar op <b>%s</b>.

en: The No. adults field is not empty
nl: U heeft nog geen aantal volwassenen ingevuld

en: The No. children field is not empty
nl: U heeft nog geen aantal kinderen ingevuld

en: The activity field is not empty.
nl: De gekozen activiteit ontbreekt

en: The check in, check out day is not invalid or this tour not available.
nl: Op de gekozen aankomst- en vertrekdatum zijn er geen cruises beschikbaar.

en: The check-out is later than the check-in.
nl: De aankomstdatum kan niet later zijn dan de vertrekdatum

en: The departure time of an activity
nl: Vertrektijd activiteit

en: The email field is not empty.
nl: Email ontbreekt

en: The firstname field is not empty.
nl: Voornaam ontbreekt

en: The lastname field is not empty.
nl: Achternaam ontbreekt

en: The number of room field is not empty
nl: U heeft nog geen aantal kamers gekozen

en: The phone field is not empty.
nl: Telefoonnummer ontbreekt

en: The time period allowed booking.
nl: De periode waarin boekingen worden toegestaan

en: There are no available hotel for this location, time and/or date you selected.
nl: Helaas, er zijn geen resultaten gevonden op de door u ingevulde bestemming en/of periode

en: This <b>%s</b> room has only %s room(s) available on <b>%s</b>.
nl: Deze  <b>%s</b> cruise heeft %s hutten beschikbaar op <b>%s</b>.

en: This <b>%s</b> tour has only %s people available on <b>%s</b>.
nl: Deze <b>%s</b> cruise heeft nog maar plek voor %s people op <b>%s</b>.

en: This activity has expired
nl: De activiteit is verlopen

en: This hotel allow minimum booking is %d day(s)
nl: U kunt deze cruise maximaal  %d day(s) voor vertrek aanvragen

en: This hotel is not available.
nl: Deze cruise is helaas niet beschikbaar

en: This is set as featured
nl: Ingesteld als highlight

en: This location is set as featured
nl: Deze locatie is ingesteld als highlight

en: This room is not available from %s to %s.
nl: Deze hut is niet beschikbaar from %s to %s.

en: This room is not available.
nl: Deze hut is helaas niet beschikbaar

en: This tour has expired
nl: Deze cruise is niet meer beschikbaar

en: This tour is not available..
nl: Deze cruise is niet meer beschikbaar

en: This tour only vacant %d people
nl: Er zijn online nog maar %d plekken beschikbaar. Tip: Stuur ons uw zoekopdracht

en: To set your password, visit the following address:
nl: Klik op de volgende link om een wachtwoord in te stellen:

en: Top
nl: Bovenaan

en: Total
nl: Totaal

en: Total Price
nl: Totaalbedrag

en: Total Price (with tax)
nl: Totale vanafprijs (indicatie)

en: Total Price (with tax) :
nl: Totale vanafprijs (indicatie)

en: Tour
nl: Cruise

en: Tour :
nl: Cruise:

en: Tour Custom Base
nl: Tour Custos Base

en: Tour E-mail
nl: Email ons

en: Tour Name
nl: Cruise beschrijving

en: Tour Type
nl: Vertrekdata

en: Tour Type:
nl: Vertrekdata:

en: Tour type
nl: Vertrekdata

en: Tours
nl: Cruises

en: Tours Name (A-Z)
nl: Cruisebeschrijving (A-Z)

en: Tours Name (Z-A)
nl: Cruisebeschrijving (Z - A)

en: Traver permalink base
nl: Trager permalink base

en: Try your search again
nl: Probeer een nieuwe zoekopdracht

en: Type location name to search
nl: Vul een bestemming in

en: Update Location Type
nl: Update types bestemmingen

en: Upload your hotel logo; Recommend: 260px x 195px
nl: Upload het logo van je cruise: aanbevolen afmeting logo: Recommend: 260px x 195px

en: Use Agent Contact Info
nl: Gebruik Contact informatie reisagent

en: Use Item Info
nl: Gebruik info item

en: Use Theme Options
nl: Gebruik Theme Options

en: Use current location content
nl: Gebruik content huidige bestemming

en: Venue Facilities
nl: Venus Faciliteit

en: View Activity
nl: Activiteit bekijken

en: View Hotel
nl: Bekijk cruise

en: View Layout
nl: Bekijk template

en: View Location
nl: Bekijk bestemming

en: View Order
nl: Bekijk aanvraag

en: View Room
nl: Bekijk hut

en: WARNING: Importing data is recommended on fresh installs only once. Importing on sites with content or importing twice will duplicate menus, pages and all posts.
nl: WARNING: Importing data is recommended on fresh installs only once. Importing on sites with content or importen twice will duplicaten mens, pages and all posts.

en: Watch Videos
nl: Bekijk videos

en: Widgets in this area will be show information in current Location
nl: Widgets in this area will be show information in current bestemming

en: Yes
nl: Ja

en: You are booking for %s
nl: U vraagt een offerte aan voor een %s

en: You can not book this room.
nl: U kunt deze hut helaas niet meer aanvragen

en: You can select <code>Disallow Deposit</code>, <code>Deposit by percent</code>, <code>Deposit by amount</code>
nl: Je kunt kiezen uit 3 opties m.b.t. aanbetalingen:  <code>Sta aanbetaling niet toe</code>, <code> Laat een percentage aanbetalen </code>, <code> Kies een aanbetalingsbedrag</code>

en: Your Address Line 1
nl: Straat

en: Your Address Line 2
nl: Huisnummer + toevoeging

en: Your Booking
nl: Uw aanvraag:

en: Your City
nl: Uw woonplaats

en: Your Phone
nl: Uw telefoonnummer

en: Your booking at %s
nl: Uw aanvraag bij %s

en: Your booking at %s: %s - %s
nl: Uw aanvraag bij %s: %s - %s

en: Your email address *
nl: Uw emailadres *

en: Your order is confirmed already.
nl: Uw aanvraag is reeds bevestigd

en: ZIP code/Postal code
nl: Postcode

en: Zip code of this location
nl: Postcode van deze bestemming

en: avg/night
nl: gem/nacht

en: beds
nl: Bedden

en: day
nl: dag

en: days
nl: dagen

en: email@domain.com
nl: uw mailadres

en: from
nl: p.p. vanaf

en: here
nl: hier

en: hours
nl: uren

en: it will take a couple of seconds
nl: een ogenblik geduld alstublieft

en: min/night
nl: vanaf/per nacht

en: night
nl: nacht

en: nights
nl: nachten

en: no review
nl: schrijf de eerste review

en: none
nl: Geen

en: of
nl: uit

en: of 5
nl: uit 5

en: people
nl: personen

en: per %d Night(s)
nl: per %d Nacht(en)

en: per night
nl: per nacht

en: terms and conditions
nl: algemene voorwaarden

en: tour
nl: cruise

en: tours
nl: cruises

en: your order was submitted successfully!
nl: Uw offerte aanvraag is verstuurd!
